Ubezpieczenia@Lotoccy.pl • 12 274 16 28 lub 12 274 20 15

O Nas

Początki działalności Małopolskiej Agencji Ubezpieczeń HORYZONT sięgają 1998 roku. Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz umiejętności w kolejnych latach rozpoczynaliśmy współpracę z kolejnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi (często z kapitałem renomowanych firm zachodnich), których powstanie spowodował dynamiczny rozwój rynku ubezpieczeniowego. Posiadamy dzięki temu olbrzymi wachlarz produktów ubezpieczeniowych, zaś naszym kontrahentom umożliwiamy zbudowanie trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, zarówno w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych jak i życiowych.


horyzont_zewhoryzont_wew

Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów.

Atutem HORYZONTU jest stabilność, doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra. Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobyła miano niezawodnego partnera. Jesteśmy nowocześni. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem cenowym jak i zakresu ubezpieczenia. Służymy również profesjonalnym doradztwem w przypadku zaistnienia szkody. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorców małych i dużych. Stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług dlatego korzystając z wieloletniego doświadczenia do potrzeb każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Korzystając z naszych usług zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze, ponieważ za doradztwo i informację nie pobieramy żadnych opłat. Klienci szczególnie cenią sobie możliwość natychmiastowego kontaktu i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości drogą mailową, telefoniczną bądź w bezpośredniej rozmowie.

Posiadamy licencję PUNU oraz wpis do Krajowego Rejestru Agentów, obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu czynności agencyjnych na s.u. 1 250 618 EURO oraz wszystkie pełnomocnictwa do zawierania umów na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych.

Zapraszamy do składania zapytań o ofertę ubezpieczenia poprzez stronę internetową, telefonicznie oraz do odwiedzenia naszego biura osobiście, gdzie przy filiżance kawy lub herbaty nasi doradcy wysłuchają potrzeb, porozmawiają, wytłumaczą oraz przedstawią najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.

„Najwięcej rzeczy, których się uczymy, uczymy się od Klientów.”

Jeśli raz skorzystacie Państwo z naszym usług, jesteśmy przekonani że będziecie wracać do nas co roku. My ze swej strony dołożymy wszelkich starań by nasza współpraca była dla Państwa przyjemnością, by wszystkie powierzone nam sprawy realizowane były na najwyższym poziomie.

a

Misja Firmy

Misja firmy Horyzont oparta jest na ośmiu wartościach, które stanowią dla nas kanon postępowania w relacjach z Klientami i współpracownikami:

fachowa

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach przeprowadzanych przez Towarzystwa Ubezpieczeń oraz na bieżąco śledzimy zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym. Dlatego nasza pomoc często wybiega poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego.

doswiadczenie

Działając na rynku ubezpieczeniowym prawie 20 lat mieliśmy przyjemność spotkać się z różnymi produktami ubezpieczeniowymi oraz różnymi potrzebami Klientów, którym zawsze staramy się sprostać.

profesjonalizm

Posiadana wiedza z dziedziny ubezpieczeń zbierana była przez lata pracy w branży ubezpieczeniowej, liczne szkolenia w których regularnie bierzemy udział. Jednym słowem – jesteśmy ekspertami we wszelkich kwestiach ubezpieczeniowych.

innowacyjnosc

Innowacyjne podejście firmy Horyzont do rozwiązań funkcjonujących na polskim rynku ubezpieczeń – gwarantuje posiadanie unikatowych produktów ubezpieczeniowych, szybkość, elastyczność oraz nowoczesne podejście do obsługi Klienta. Polityka działalności firmy Horyzont daje realną możliwość podnoszenia poziomu satysfakcji klientów oraz komfortu pracy agentów ubezpieczeniowych.

uczciwosc

W kontaktach z Klientami stawiamy na partnerstwo oparte na zasadach uczciwości, etyki, dokładności i rzetelności. Uczciwość rozumiemy nie tylko jako podejmowanie działań zgodnie z prawem ale również jako przyznawanie się do popełnionych błędów i traktowanie ich jako doświadczeń prowadzących do samodoskonalenia. To również odwaga oraz umiejętność prezentowania własnych opinii, dotrzymywanie podjętych zobowiązań, otwarte wyrażanie wątpliwości oraz uznania.

jakosc

Lubimy swoją pracę a to jest recepta na sukces. Odpowiadając na potrzeby Klientów, zapewniamy pomoc, najwyższą jakość usług oraz sprawność komunikacji.

terminowosc

Możesz być pewien, że damy z siebie wszystko, by przedstawiona oferta sprostała twoim oczekiwaniom czasowym, zakresowym oraz finansowym.

elastycznosc

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Na życzenie Klienta polisy dostarczamy pod wskazany adres, dbamy o to by wcześniej powiadomić o kończących się ubezpieczeniach. Do minimum zmniejszamy formalności.

zamow-rozmowe

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Kontakt w sprawie:
UbezpieczenieKredyt / LeasingInne

×

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Skan dowodu

Skan aktualnej polisy

Uwagi

Rozwiąż równanie

×

Zostaw dane, oddzwonimy


Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Uwagi


Administratorem danych osobowych jest MAŁOPOLSKA AGENCJA UBEZPIECZEŃ HORYZONT ARTUR ŁOTOCKI AGNIESZKA ŁOTOCKA SPÓŁKA JAWNA, Myślenice, 32-400, ul. Kazimierza Wielkiego 27A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

×