Ubezpieczenia@Lotoccy.pl • 12 274 16 28 lub 12 274 20 15

Ubezpieczenia Na Życie

wprowadzam

Ubezpieczenie na życie jest formą zabezpieczenia finansowego rodziny, na wypadek śmierci posiadacza polisy. Taka jest główna funkcja ubezpieczeń na życie. Jednak ich rola nie kończy się w tym miejscu. Polisy na życie to ubezpieczenia, które obejmują szerokim zakresem całe życie ubezpieczonego. Ubezpieczenia życiowe w obecnej rozwiniętej formie mogą być dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta, a ich główny cel to ochrona. Często takie polisy niezbędne są ze względu na posiadamy kredyt.

 

W ramach ubezpieczeń na życie wyróżnia się pięć grup: ubezpieczenia na życie (np. terminowe, na życie i dożycie, na całe życie), ubezpieczenia posagowe (zaopatrzenia dzieci), ubezpieczenia związane z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, ubezpieczenia rentowe oraz ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe będące uzupełnieniem wcześniej wymienionych grup.

zamow-rozmowe

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Kontakt w sprawie:
UbezpieczenieKredyt / LeasingInne

×

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Skan dowodu

Skan aktualnej polisy

Uwagi

Rozwiąż równanie

×

Zostaw dane, oddzwonimy


Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Uwagi


Administratorem danych osobowych jest MAŁOPOLSKA AGENCJA UBEZPIECZEŃ HORYZONT ARTUR ŁOTOCKI AGNIESZKA ŁOTOCKA SPÓŁKA JAWNA, Myślenice, 32-400, ul. Kazimierza Wielkiego 27A. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

×